0
Metų patirties
0
+
Suorganizuotų renginių
0
+
Patenkintų klientų

Geras renginių rezultatas atsiranda tik dirbant sinergijoje su klientu. Mes tai vadiname abipuse partneryste, kuri ilgalaikėje perspektyvoje sukuria vertę.

Mūsų filosofija

Mūsų tikslas paprastas – norime prisidėti prie verslo aplinkos augimo, ugdant ir motyvuojant darbuotojus. Mes labai rimtai vertiname šį vaidmenį ir siekiame, kad kiekvienas mūsų sukurtas renginys atsakytų į bent vieną iš šių klausimų:

  • Ar dalyviai gaus naujų žinių ir įgūdžių, kuriuos jie galės pritaikyti praktiškai?
  • Ar dalyviai po renginio geriau pažins vienas kitą, bus artimesni savo kolegoms?
  • Ar dalyviai bus motyvuoti siekti įmonės ir savo asmeninių tikslų?

Jeigu ši filosofija Jums priimtina – pakalbėkime apie Jūsų lūkesčius.

Partnerystė su Catalyst Global

Džiaugiamės partneryste su vieninteliu ir didžiausiu pasaulyje patyriminių mokymų ir komandinių renginių tinklu Catalyst Global, kurio atstovavimo teisės Lietuvoje priklauso mūsų kolegoms Catalyst Lietuva. Tai leidžia kurti išskirtinius renginių projektus, kurie padeda mūsų klientams tobulinti produktyvumą ir kūrybiškumą, didinti darbuotojų įsitraukimą.

Partnerystė su FreshBiz

Tai įkvepiantis žaidybinis ugdymo metodas, sukurtas tam, kad žaisdami jį žmonės suprastų, iš kiek skirtingų galimybių (dimensijų) susideda verslas ir visas mūsų gyvenimas, kiek tokių galimybių mes panaudojame, o kiek praleidžiame dėl išankstinių nuostatų ir per siauro požiūrio. Žaidimą FreshBiz išbandė daugiau nei 60 000 žmonių visame pasaulyje, įskaitant ir tokias kompanijas, kaip IBM, AstraZeneca, Telefonica, Pfizer, HP ir kitos.