Renginių ir mokymų idėjos bei projektai, kurie žmones įkvepia, motyvuoja ar sukuria naujas patirtis.

Čia rasite tai, kas anot mūsų klientų yra įvardinama kaip naujas standartas, kuris renginių ir mokymų kartelę užkelia gerokai aukščiau. Šių renginių pagrindinis tikslas yra didesnė darbuotojų motyvacija ir įsitraukimas.

Orkestras

Simfoninio orkestro muzikantai, būdami kiekvienas savo instrumento virtuozais ir atlikdami skirtingas partijas, turi būti itin „susigroję“ tarpusavyje, labai gerai jausti vienas kitą. Tik tokiu būdu jie galės savo individualius įgūdžius sujungti į vieną visumą ir pasiekti bendrą tikslą – puikų skambesį ir nepriekaištingai atliktus sudėtingiausius kūrinius.

Programa Orkestras yra išskirtinė, įkvepianti ir visą Jūsų kolektyvą suvienijanti patirtis. Tai vienas stipriausių emociškai komandinių renginių, kuriame dalyvių įsitraukimas yra maksimalus.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad neįmanoma grupę žmonių, iki tol niekada nelaikiusių jokio muzikinio instrumento rankose, paversti į simfoninį orkestrą mažiau nei per dvi valandas. Patikėkite, tai įmanoma! Orkestras yra tikras muzikinis iššūkis, padėsiantis Jums sugriauti išankstines nuostatas, atrasti naujas galimybes bei puikiai praleisti laiką.

Trukmė: 2-2,5 val.
Dalyviai: 25-500 žm.

Virtualios patirtys

Inovatyvūs mokymosi metodai tampa vis labiau populiarūs, nes jie sukuria unikalias patirtis dalyviams ir atveria naujas tobulėjimo galimybes. Virtulios realybės (VR) ir papildytos realybės (AR) technologijos ko gero yra sparčiausiai auganti sritis renginių ir mokymų versle. Kartu su partneriais Catalyst Lietuva pristatome net 5 skirtingus VR ir AR metodus, labiausiai tinkančius ugdyti komandinio darbo įgūdžius.

Visi metodai yra pritaikyti tiek mažoms, tiek didelėms komandoms, dalyviai veikia vienu metu ir virtualiame ir realiame pasaulyje. Kiekvienam dalyviui sulaukus savo eilės virtualiame pasaulyje, jie turi būti pastabūs bei gebėti tinkamai išaiškinti reikšmingą matomą informaciją. Tiems, kurie yra realiame pasaulyje, klausymasis bei teisingų klausimų uždavimas, remiantis jau turima informacija yra tai, kas atneš sėkmę. Visų žaidimų metu yra vystomi proceso tobulinimo įgūdžiai, taip pat reikalingi stiprūs komandinio darbo ir aktyvaus komunikavimo įgūdžiai.

Trukmė: 2-2,5 val.
Dalyviai: 5-200 žm.