Šiuolaikiniame versle kylančius iššūkius gali įveikti tik dinamiškos ir bendradarbiaujančios komandos, gebančios lanksčiai prisitaikyti prie kintančių aplinkybių. Tam reikalinga nuolatinė mokymosi kultūra, skatinanti naują mąstymą.

Komandinių renginių pagrindiniai tikslai yra sustiprinti darną ir įgalinti efektyvesnį darbą tarp komandos narių, tai gali duoti geresnius įmonės finansinius rezultatus. Šie renginiai padeda dalyviams geriau pažinti vienas kitą, atverti savo komunikacijos kanalus, gerinti tarpusavio pasitikėjimą – ir visa tai smagiai leidžiant laiką kartu.
Komandos formavimas

Formulė 1

Metas jūsų komandai įjungti aukščiausią pavarą ir įrodyti, kad galite įveikti ne tik kasdieninius iššūkius, bet ir Formulė 1 lenktynių trasą! F1 – tai formatas, leisiantis Jums išbandyti savo komandos darną, kūrybingumą ir efektyvumą! Čia Jums ne tik teks sukonstruoti realaus dydžio lenktyninį bolidą ar sudalyvauti lenktynėse, bet ir įrodyti, kad galite atlikti užduotis itin riboto laiko sąlygomis.

F1 – tai naujos taisyklės, nauji standartai ir naujos galimybės. Tad nerkite į lenktynių sūkurį, kur individualios kompetencijos susijungs vienam tikslui ir vieningai idėjai!

Trukmė: 3 val. – visa diena
Dalyviai: 8-200 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Misija Marsas

Jau keletą dešimtmečių ieškoma būdų kaip nukeliauti iki Marso ir ten įkurti žmonių koloniją. Kelionė į Marsą – tai kažkas ypatingo ir reikalaujančio itin gero pasiruošimo. Būkite pirmieji ir atlikite šią neįtikėtiną misiją!

Renginio metu Jūsų lauks įvairios komandinės ir individualios veiklos, kuriose komandos turės įveikti atrankos etapus: patikrinti vestibuliarinius aparatus, savijautą nesvarumo būsenoje, išsitirti psichologinį pasirengimą kylant į kosmosą ir sukonstruoti raketas iš duotų priemonių. Šių iššūkių tikslas – surinkti nuotykiams pasiryžusius drąsuolius ir išsiųsti kolonizuoti raudonąją planetą.

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 8-500 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

THE GAME

Pasaulį valdo internetas, mūsų gyvenimui įtaką daro naujausios technologijos, 2,2 milijardo mūsų planetos gyventojų yra priklausomi nuo kompiuterinių žaidimų, mes net nepastebime kaip nejučiomis esame patys įtraukti į virtualųjį pasaulį.

THE GAME – tai žaidimas, kur vienoje erdvėje susitiks skirtingi žmonės ir sužinos, kad jie atsidūrė netinkamu laiku netinkamoje vietoje ir pakliuvo į neįprastą labirintą. O dabar teks visiems kartu veikti, kad ištrūktų iš šio žaidimo!

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 20-500 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Viršukalnė

Posakis „pasiekti Everesto viršukalnę“ – tai įvardinimas kažko itin sunkiai įveikiamo, tačiau labai viliojančio. Akivaizdu, kad realybėje kopiant į tikrus kalnus, be užburiančios romantikos egzistuoja ir nuolatiniai pavojai: stingdantis šaltis, deguonies trūkumas, itin stačios uolos.

Tik itin valingi ir puikiai fiziškai bei psichologiškai pasirengę žmonės įkopia į aukščiausius pasaulio taškus. Vėlgi, tai padaryti vienam praktiškai yra neįmanoma, todėl darnus komandos darbas ir besąlygiškas vienas kito palaikymas nutiesia taką į taip siekiamą tikslą. Pasiruoškite nors ir iš dalies patirti tai, ką jaučia alpinistai, pasiekę savo svajonių Viršukalnes!

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 20-500 žm.

Komandos formavimas

X-Coin karštinė

Viena paslaptinga programuotoja, įgijusi solidų išsilavinimą ir pasivadinusi V.G.S slapyvardžiu, sukūrė naują valiutą X-Coin, kuri yra itin vertinga ir kurią galima „kasti“ tik tam tikrose vietose.

„X-Coin karštinė“ – tai strateginis orientacinis žaidimas, kurio metu dalyviai renka coin’us keliose kasyklose. Kiekviena kasykla skiriasi galimybėmis gauti X-Coin‘ų, todėl dalyviai turės gerai suplanuoti, į kurią bėgti pirma, ar ieškoti lengviau randamų X-Coin‘ų telkinių, ar „kasti“ viename, bet pelningame telkinyje.

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 20-500 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Lėlių dirbtuvės

Lėlės vaizduoja žmones, gyvūnus ir įsivaizduojamas būtybes –  per jas net sudėtingiausios problemos gali būti papasakotos visiems suprantama kalba. Todėl siūlome išskirtinę renginio formą, kuri darbuotojus ne tik įtrauks į visą eilę smagių užduočių, bet ir įkvėps mąstyti apie Jums būdingas aktualijas.

„Lėlių dirbtuvėse“ Jūs visi kartu komandose iš ekologiškų medžiagų išrasite ir sumeistrausite  didžiules lėles – marionetes, kurios vaidins Jūsų sukurtame spektaklyje pasirinkta tema.

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 10-500 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Didžioji Odisėja

Vienas žmogus sunkiai perplauktų banguojantį vandenyną, tačiau esant puikiai komandai – jokios audros nebaisios! Nerkite į žaidimų, užduočių, komandinių užsiėmimų jūrą ir dalyvaukite itin originalioje – kartoninių laivų regatoje.

Komandos pasirenka dizainą, susirenka medžiagas, kurios šiaip nenaudojamos tokiems tikslams, ir, pasitelkusios kūrybiškumą bei individualius talentus sumeistrauja plaukimo priemonę, gebančią išsilaikyti vandens paviršiuje. Šios rungties pagalba dalyviai įsitikina, kaip neįmanoma tampa įmanoma vieningos komandos pastangų dėka.

Trukmė: 2 val. – visa diena
Dalyviai: 10-500 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Aviatorius

Naudojantis išsamiais planais ir duotomis priemonėmis, komandos kuria lėktuvą, atitinkantį 1:4 realaus lėktuvo mastelį. Kai baigia konstruoti, dalyviai dekoruoja lėktuvą specialias lipdukais. Atlikus šias užduotis, komandos skirstosi pareigomis ir atsakomybėmis bei kuria strategiją, kurios pagalba galėtų lengvai įveikti kliūtis.

Varžybų metu komandos išrikiuoja savo lėktuvus ant pakilimo tako. Kaip ir „Red Bull“ oro lenktynėse, kad galėtų greitai įveikti kliūtis ir laimėti, komandoms prireikia greičio, tikslumo ir įgūdžių. Nugalėtojų komanda švenčia pergalę!

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 20-200 žm.

Daugiau komandinių renginių programų rasite Catalyst Lietuva svetainėje

Catalyst Lietuva