Animate

Ar esate susipažinę su stop kadro animacija? Tai technika, kai objektas yra neženkliai judinamas tarp atskirų nufotografuotų kadrų, siekiant sukurti judėjimo iliuziją: sukūrus galutinį vaizdo įrašą, susidaro įspūdis, kad objektai juda savaime. Būtent apie tai ir yra Animate – smagi, kūrybiška ir visus įtraukianti komandinė veikla, paremta stop kadro technologija.

Grupės turi sukurti unikalią skaitmeninės stop kadro animacijos seką tam tikra tema (tema derinama su užsakovu). Animate prasideda nuo to, kad grupės sukuria galutinį norimą stop kadro animacijos rezultatą – siužetinę lentą. Tada grupės savo animacijos studijoje naudoja animacijai skirtus objektus ir skaitmeniniu būdu įrašo juos, judančius mažais nuosekliais žingsneliais. Baigus darbą, komandos gali stebėti, kaip jų stop kadro animacijos istorija atgyja.

Įspėjame: rezultatai dažnai būna juokingi ir džiuginantys visus dalyvius!

Animate komandos formavimo veikloje kiekvienas atlieka tam tikrą vaidmenį, būdinga kino industrijai. Kuriant filmus ar tiesiog dirbant komandoje, labai svarbu bendradarbiauti, planuoti ir kartu siekti vieno bendro tikslo. Pasirinkus norime šios veiklos temą, galima visai komandai perteikti naujus tikslus, pristatyti produktus ir kitas svarbias žinutes, naudojant animaciją.

Programos video

Trukmė: 2 – 4 val.

Dalyvių skaičius: 10 – 100

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Animacijos kūrimas
Animation
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS