Vertingos idėjos, straipsniai, įžvalgos, patarimai - viskas tam, kad stiprėtų Jūsų įmonės komandinis darbas ir vidinė komunikacija.

Padidinkite savo produktyvumą ir pasitenkinimą darbu!

Ar jaučiatės darbe gerai? „Eurostat“ duomenimis, kas antras lietuvis yra patenkintas savo darbu. Tai nėra blogas rezultatas, tačiau Europos Sąjungos vidurkis yra neženkliai didesnis. Pasitenkinimas darbu Lietuvoje mažėja jau antrus metus iš eilės: darbuotojai skundžiasi karjeros galimybėmis ir motyvacinėmis priemonėmis. Lietuvoje vidutinės pajamos yra 2,1 karto (daugiau nei dvigubai) mažesnės nei Europos Sąjungos vidurkis, bet pasitenkinimas darbu nėra susijęs vien tik su atlyginimu.

Daugiau
Komandinio darbo svarba

5 veiksmingi būdai pagerinti komandinį darbą

Žodžių junginį „komandinis darbas“ biure girdime kiekvieną darbo dieną. Net jeigu dirbate iš namų ar pasislėpę palmių šešėlyje, tikėtina, kad teko skaityti apie komandinio darbo naudą. Komandinis darbas yra būtinas siekiant bendrų tikslų, kuriant draugišką darbo aplinką ir sprendžiant kompleksines problemas.

Daugiau

Kūrybiškumas – aukso verta savybė

Kūrybiškumas yra sudėtingas ir daugialypis pažinimo ir elgsenos procesas, apimantis naujų ir vertingų idėjų, sprendimų ar išraiškos formų kūrimą. Tai gebėjimas mąstyti ir veikti originaliai, novatoriškai ir nesilaikant įprastų ir nusistovėjusių normų.

Daugiau

Užkurkite komandos motyvaciją net ir žiemą

Žiemą esame linkę užsidaryti ne tik namuose, bet ir savyje. Daliai žmonių šaltojo sezono metu, dėl mažesnio saulės kiekio ir žemesnės temperatūros gali pasireikšti nerimas, nervingumas ir nemiga. Šie faktoriai neigiamai veikia komandos produktyvumą, dėl jų gali atsirasti nesutarimai, konfliktai ir pan., tada atitinkamai kenčia įmonės efektyvumas: tikslai nėra įgyvendinti, o rezultatai nedžiugina. Net nekalbant apie produktyvumą ir rezultatus, daugumą iš mūsų nori, kad aplinkiniai paprasčiausiai būtų laimingi, patenkinti gyvenimu ir savo darbu. Nuo to yra geriau tiek jiems, tiek mums.

Daugiau