Vertingos idėjos, straipsniai, įžvalgos, patarimai - viskas tam, kad stiprėtų Jūsų įmonės komandinis darbas ir vidinė komunikacija.

Kaip sustiprinti kolegų santykius ir įsitraukimą?

Pasikeitus įmonės vizijai, stipriai pakitus komandai ar kai joje dirba skirtingų kultūrų ir kalbų atstovai, kartais būna sudėtinga susikalbėti ir efektyviai siekti organizacijos tikslų.

Tai yra natūralu ir nusiminti nereikia. Galima laukti, kol viskas susitvarkys savaime, bet o kas, jei pasakytume, kad susibendravimo procesą galima paspartinti?

Daugiau

Padidinkite savo produktyvumą ir pasitenkinimą darbu!

Ar jaučiatės darbe gerai? „Eurostat“ duomenimis, kas antras lietuvis yra patenkintas savo darbu. Tai nėra blogas rezultatas, tačiau Europos Sąjungos vidurkis yra neženkliai didesnis. Pasitenkinimas darbu Lietuvoje mažėja jau antrus metus iš eilės: darbuotojai skundžiasi karjeros galimybėmis ir motyvacinėmis priemonėmis. Lietuvoje vidutinės pajamos yra 2,1 karto (daugiau nei dvigubai) mažesnės nei Europos Sąjungos vidurkis, bet pasitenkinimas darbu nėra susijęs vien tik su atlyginimu.

Daugiau
Komandinio darbo svarba

5 veiksmingi būdai pagerinti komandinį darbą

Žodžių junginį „komandinis darbas“ biure girdime kiekvieną darbo dieną. Net jeigu dirbate iš namų ar pasislėpę palmių šešėlyje, tikėtina, kad teko skaityti apie komandinio darbo naudą. Komandinis darbas yra būtinas siekiant bendrų tikslų, kuriant draugišką darbo aplinką ir sprendžiant kompleksines problemas.

Daugiau

Kūrybiškumas – aukso verta savybė

Kūrybiškumas yra sudėtingas ir daugialypis pažinimo ir elgsenos procesas, apimantis naujų ir vertingų idėjų, sprendimų ar išraiškos formų kūrimą. Tai gebėjimas mąstyti ir veikti originaliai, novatoriškai ir nesilaikant įprastų ir nusistovėjusių normų.

Daugiau