Quickfire yra programėle paremtas smagus ir fiziškai aktyvus komandos formavimo žaidimas. Dalyviai pradeda veiklą su planšetiniu kompiuteriu, dėže reikalingų įrankių ir šiek tiek žaidimo valiutos. Komandos renkasi iš daugelio pačių įvairiausių – nuotraukų, vaizdo įrašų, loginių mįslių ir kitokio formato – iššūkių ir stengiasi įvykdyti kuo daugiau per ribotą laiką. Kai kuriuos uždavinius sprendžiant turi dalyvauti visa grupė, todėl reikia ryžtingo vadovavimo, strategijos ir veiksmingo bendravimo.

Kadangi laikmatis tiksi, komandos nariai skuba atskleisti savo stipriąsias puses ir pasiskirstyti grupėje pagal užduotis. Paskutinėse veiklos minutėse pasiekiama kulminacija, kuri sukuria neįprastą linksmumo, juoko ir skubos atmosferą. Daugiausiai iššūkių įveikusi komanda tampa nugalėtoja.

Ką Jums gali duoti žinių ir įgūdžių prasme Quickfire žaidybinis metodas? Čia svarbu pasitikėti savo komanda, atvirai bendrauti ir efektyviai spręsti užduotis, atsižvelgiant į laiką ir galimas rizikas. Pasitikėjimas atsiranda, kai iššūkiai sėkmingai įveikiami ir komandos nariai išmoksta vertinti skirtingas kitų kompetencijas. Aišku, dar svarbu mokėti smagiai praleisti laiką su kolektyvu ir pasidžiaugti rezultatais.

Šis žaidybinis metodas gali būti adaptuotas pagal kiekvieno kliento poreikius, sukuriant specialų vizualinį identitetą ir parenkant tinkamiausias užduotis. Jis puikiai tinka tiek konferencijoms, tiek šventėms! Taip pat yra Kalėdinė šio žaidimo versija.

Programos video

Trukmė: 1 – 3 val.

Dalyvių skaičius: 10 – 500

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Quickfire Christmas
Quickfire
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS