Posakis „pasiekti Everesto viršukalnę“ – tai įvardinimas kažko itin sunkiai įveikiamo, tačiau labai viliojančio. Akivaizdu, kad realybėje kopiant į tikrus kalnus, be užburiančios romantikos egzistuoja ir nuolatiniai pavojai: stingdantis šaltis, deguonies trūkumas, itin stačios uolos. Komandos formavimo ir ugdymo renginys Everestas yra būtent apie tai.

Šiame renginyje komandai reikia ne tik sėkmingai nuvesti klientą į viršūnę ir nusileisti, bet ir konkuruoti su kitomis komandomis. Erdvė kiekvienoje aukščio zonoje yra ribota, tad vėluojančioms komandoms reikės rinktis prastesnius kelius arba jos išvis negalės pajudėti viršūnės link.

Tik itin valingi ir puikiai fiziškai bei psichologiškai pasirengę žmonės įkopia į aukščiausius pasaulio taškus. Vėlgi, tai padaryti vienam praktiškai yra neįmanoma, todėl darnus komandos darbas ir besąlygiškas vienas kito palaikymas nutiesia taką į taip stipriai siekiamą tikslą. Pasiruoškite nors ir iš dalies patirti tai, ką jaučia alpinistai, pasiekę savo svajonių viršukalnes!

Everestas yra emociškai įtraukiantis žaidybiniais metodais paremtas renginys, skirtas pakeisti dalyvių požiūrį į tai, kaip jie planuoja gyvenimą ir verslo procesus. Kaip rodo tyrimai, žaidybiniai elementai leidžia dalyviams per trumpesnį laiką išmokti naujų dalykų ir įsisavinti daugiau žinių.

Po komandos formavimo patirties, pasitelkiant refleksiją, dalyviai raginami įvertinti savo efektyvumą ir komandinį darbą bei palyginti savo elgesį renginio metu su realaus gyvenimo situacijomis.

Renginyje sujungiami technologiniai sprendimai kartu su aktyviomis užduotimis: komandos planuoja savo strategiją specialioje programėlėje bei įveikia alpinistinius iššūkius.

Programos video

Trukmė: 3 val. – visa diena

Dalyvių skaičius: 8 – 400

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Everestas
Bokštas
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS