Gebėjimas dirbti komandoje yra viena svarbiausių kompetencijų, o geras komandinis darbas - tai įgūdis, kurį galima treniruoti.

Komandų ugdymui sukūrėme naują koncepciją, kurią vadiname EnterTraining. Čia naudojame gerai išvystytus žaidybinius metodus ir verslo simuliacijas, pasitelkiame komandų bei individualų koučingą ir išsamią diagnostiką, kuri leidžia atskleisti komandos stipriąsias ir tobulintinas sritis.

 

Norite tapti efektyvia ir aukščiausius tikslus pasiekiančia komanda? Susipažinkime.

EnterTraining

TCBL FORMATO KOMANDŲ MOKYMAI

Inovatyvus mokymosi formatas TCBL – komandų konkurencija pagrįstas mokymasis.

Mokymų metu komandos varžosi tarpusavyje su kitomis komandomis. Toks žaidybinimas (angl. gamification) – varžymasis su kitais, lemia didesnį komandų įsitraukimą ir motyvaciją, bei efektyvesnius rezultatus
REVIVEd2024

Komandų meistriškumo programa REVIVEd‘24

2024.09.19 – 11.21 pirmą kartą Lietuvoje organizuojami TCBL formato mokymai, skirti komandų meistriškumo ugdymui. Programos dizainas remiasi REVIVE™ metodu, skirtu atgaivinti, sustiprinti ir įkvėpti komandą siekti geresnių rezultatų tvariame ir palaikančiame santykyje. Mokymų metu varžomasi su kitų Lietuvos įmonių komandomis – konkurencija labai padidina ugdymo efektyvumą.
DAUGIAU
Unfreeze the Middle

Unfreeze The Middle: įgalinkite vidurinę grandį

67% gerai parengtų strategijų žlunga dėl prasto įgyvendinimo, sąlygoto iššūkiu The Frozen Middle. Šiuo terminu paprastai vadinami viduriniojo lygio vadovai, kurie stabdo organizacijos pažangą, nes yra nepajėgūs, nemotyvuoti arba bijo rizikuoti. Tokiems atvejams spręsti sukurta ši 5 modulių TCBL formato vidinė mokymų programa, skirta didelėms įmonėms.
DAUGIAU