Komandos formavimo ir ugdymo renginys Tiltai – tai iššūkis kiekvienai komandai, kuri vienu metu yra ir statomo tilto darbų užsakovas, ir rangovas. Bendradarbiavimas šiame užsiėmime įgyja visai kitokio lygio prasmę – kiekviena komanda stato vieną tilto dalį, kokią nurodė jų kolegos iš dešinės, bei projektuoja savo tilto dalį, kurią statys kolegos iš kairės.

Visą tai reikia padaryti, turint limituotą laiką, resursus ir netgi komunikacijos galimybes, o galutinis rezultatas turi būti tikslus ir patvarus. Sujungus visas tilto dalis, šis, neprilaikomas dalyvių, turi tvirtai stovėti ir atlaikyti išbandymą: sukonstravus galutinį tilto projektą, juo pralėks radijo bangomis valdomas automobilis!

Tiltai yra smagus, į praktiką orientuotas komandos formavimo renginys, kuriame akcentuojama skirtingas funkcijas atliekančių žmonių bendradarbiavimo svarba, siekiant didelių tikslų. Kaip rodo tyrimai, žaidybiniai elementai leidžia dalyviams per trumpesnį laiką išmokti naujų dalykų ir įsisavinti daugiau žinių.

Taigi, ar jūsų komandos tiltas bus pakankamai tvirtas?

Programos video

Trukmė: 2,5 val. – visa diena

Dalyvių skaičius: 8 – 300

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Tiltai_2
Tiltai
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS