Šiuolaikiniame versle kylančius iššūkius gali įveikti tik dinamiškos ir bendradarbiaujančios komandos, gebančios lanksčiai prisitaikyti prie kintančių aplinkybių. Tam reikalinga nuolatinė mokymosi kultūra, skatinanti naują mąstymą.

Komandiniai renginiai ir mokymai yra tinkamas būdas užtikrinti darną ir įgalinti efektyvesnį darbą tarp komandos narių, geriau pažinti vienas kitą, sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą. Komandos ugdymo procesas būna sėkmingas tuomet, kai tarpusavyje dera originali įtraukianti forma, profesionalus mokymų fasilitavimas ir suteikiama ilgalaikė nauda dayviams:

  • Sukuriamas išliekantis pokytis santykiuose, procesuose arba/ir komandos mikroklimate
  • Numatomas naudingo patyrimo pritaikymas realiame darbe
  • Formuojami nauji gebėjimai, padedantys efektyviau dirbti
  • Komandos „mokymasis“ – tai aktyvus patyriminis procesas, gyvos diskusijos ir gilios refleksijos viską apjungiant žaismingu lengvumu, tad geros emocijos ir motyvacija – būtinos kaip šalutinis efektas.

Įtraukiančios veiklos leidžia dalyviams ugdyti svarbias kompetencijas: tarpusavio komunikaciją ir susitarimus, tikslų (pa)siekimą, lyderystę ir asmeninės atsakomybės prisiėmimą, kūrybiškumą bei empatiją.

#KomandosBendrystė 

Orkestras

Simfoninio orkestro muzikantai, būdami kiekvienas savo instrumento virtuozais ir atlikdami skirtingas partijas, turi būti itin „susigroję“ tarpusavyje, labai gerai jausti vienas kitą. Tik tokiu būdu jie galės savo individualius įgūdžius sujungti į vieną visumą ir pasiekti bendrą tikslą – puikų skambesį ir nepriekaištingai atliktus sudėtingiausius kūrinius.

Programa Orkestras yra išskirtinė, įkvepianti ir visą Jūsų kolektyvą suvienijanti patirtis. Tai vienas stipriausių emociškai komandinių renginių, kuriame dalyvių įsitraukimas yra maksimalus.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad neįmanoma grupę žmonių, iki tol niekada nelaikiusių jokio muzikinio instrumento rankose, paversti į simfoninį orkestrą mažiau nei per dvi valandas. Patikėkite, tai įmanoma! Orkestras yra tikras muzikinis iššūkis, padėsiantis Jums sugriauti išankstines nuostatas, atrasti naujas galimybes bei puikiai praleisti laiką.

Trukmė: 2-2,5 val.
Dalyviai: 25-500 žm.

Virtualios patirtys

Inovatyvūs mokymosi metodai tampa vis labiau populiarūs, nes jie sukuria unikalias patirtis dalyviams ir atveria naujas tobulėjimo galimybes. Virtulios realybės (VR) ir papildytos realybės (AR) technologijos ko gero yra sparčiausiai auganti sritis renginių ir mokymų versle. Kartu su partneriais Catalyst Lietuva pristatome net 5 skirtingus VR ir AR metodus, labiausiai tinkančius ugdyti komandinio darbo įgūdžius.

Visi metodai yra pritaikyti tiek mažoms, tiek didelėms komandoms, dalyviai veikia vienu metu ir virtualiame ir realiame pasaulyje. Kiekvienam dalyviui sulaukus savo eilės virtualiame pasaulyje, jie turi būti pastabūs bei gebėti tinkamai išaiškinti reikšmingą matomą informaciją. Tiems, kurie yra realiame pasaulyje, klausymasis bei teisingų klausimų uždavimas, remiantis jau turima informacija yra tai, kas atneš sėkmę. Visų žaidimų metu yra vystomi proceso tobulinimo įgūdžiai, taip pat reikalingi stiprūs komandinio darbo ir aktyvaus komunikavimo įgūdžiai.

Trukmė: 2-2,5 val.
Dalyviai: 5-200 žm.

Komandos formavimas

Formulė 1

Metas jūsų komandai įjungti aukščiausią pavarą ir įrodyti, kad galite įveikti ne tik kasdieninius iššūkius, bet ir Formulė 1 lenktynių trasą! F1 – tai formatas, leisiantis Jums išbandyti savo komandos darną, kūrybingumą ir efektyvumą! Čia Jums ne tik teks sukonstruoti realaus dydžio lenktyninį bolidą ar sudalyvauti lenktynėse, bet ir įrodyti, kad galite atlikti užduotis itin riboto laiko sąlygomis.

F1 – tai naujos taisyklės, nauji standartai ir naujos galimybės. Tad nerkite į lenktynių sūkurį, kur individualios kompetencijos susijungs vienam tikslui ir vieningai idėjai!

Trukmė: 3 val. – visa diena
Dalyviai: 8-200 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Misija Marsas

Jau keletą dešimtmečių ieškoma būdų kaip nukeliauti iki Marso ir ten įkurti žmonių koloniją. Kelionė į Marsą – tai kažkas ypatingo ir reikalaujančio itin gero pasiruošimo. Būkite pirmieji ir atlikite šią neįtikėtiną misiją!

Renginio metu Jūsų lauks įvairios komandinės ir individualios veiklos, kuriose komandos turės įveikti atrankos etapus: patikrinti vestibuliarinius aparatus, savijautą nesvarumo būsenoje, išsitirti psichologinį pasirengimą kylant į kosmosą ir sukonstruoti raketas iš duotų priemonių. Šių iššūkių tikslas – surinkti nuotykiams pasiryžusius drąsuolius ir išsiųsti kolonizuoti raudonąją planetą.

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 8-500 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

THE GAME

Pasaulį valdo internetas, mūsų gyvenimui įtaką daro naujausios technologijos, 2,2 milijardo mūsų planetos gyventojų yra priklausomi nuo kompiuterinių žaidimų, mes net nepastebime kaip nejučiomis esame patys įtraukti į virtualųjį pasaulį.

THE GAME – tai žaidimas, kur vienoje erdvėje susitiks skirtingi žmonės ir sužinos, kad jie atsidūrė netinkamu laiku netinkamoje vietoje ir pakliuvo į neįprastą labirintą. O dabar teks visiems kartu veikti, kad ištrūktų iš šio žaidimo!

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 20-500 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Viršukalnė

Posakis „pasiekti Everesto viršukalnę“ – tai įvardinimas kažko itin sunkiai įveikiamo, tačiau labai viliojančio. Akivaizdu, kad realybėje kopiant į tikrus kalnus, be užburiančios romantikos egzistuoja ir nuolatiniai pavojai: stingdantis šaltis, deguonies trūkumas, itin stačios uolos.

Tik itin valingi ir puikiai fiziškai bei psichologiškai pasirengę žmonės įkopia į aukščiausius pasaulio taškus. Vėlgi, tai padaryti vienam praktiškai yra neįmanoma, todėl darnus komandos darbas ir besąlygiškas vienas kito palaikymas nutiesia taką į taip siekiamą tikslą. Pasiruoškite nors ir iš dalies patirti tai, ką jaučia alpinistai, pasiekę savo svajonių Viršukalnes!

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 20-500 žm.

Discoverland

Mus visada džiugina tai, kas dar nematyta, nepatirta, neatrasta. Tam mes leidžiamės į naujus kraštus, sutinkame įdomius žmones, išbandome naujus hobius ar profesijas. Renginys taip pat gali būti savotiška kelionė į atradimų pasaulį, kuriame „atradimais“ tampa tiek vietos, tiek keliavimo būdai, tiek nematyti kolegų talentai, tiek įgūdžiai, muzika, skoniai, spalvos ir stiprios emocijos.  Kviečiame kolektyvą patirti visa tai kartu. Kviečiame į ATRADIMŲ ŠALĮ.

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 20-500 žm.

Food Truck festivalis

Tai kūrybinis, konstrukcinis, kulinarinis ir strateginis renginys. Čia teks pasitelkti visas savo žinias ir ne tik sukonstruoti furgoną, bet ir pasiruošti virtuvę, sudaryti meniu, pagaminti maistą, paruošti reklaminę kampaniją bei ir parduoti kuo daugiau patiekalų! Šis festivalis yra puiki galimybė tapti svarbia komandos dalimi kiekvienam, atskleisti savo gebėjimus ir netgi talentus. Tuo pačiu jis turi svarbų edukacinį aspektą, leidžiantį atrasti daug naujų sričių.

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 20-500 žm.

Komandos formavimas

X-Coin karštinė

Viena paslaptinga programuotoja, įgijusi solidų išsilavinimą ir pasivadinusi V.G.S slapyvardžiu, sukūrė naują valiutą X-Coin, kuri yra itin vertinga ir kurią galima „kasti“ tik tam tikrose vietose.

„X-Coin karštinė“ – tai strateginis orientacinis žaidimas, kurio metu dalyviai renka coin’us keliose kasyklose. Kiekviena kasykla skiriasi galimybėmis gauti X-Coin‘ų, todėl dalyviai turės gerai suplanuoti, į kurią bėgti pirma, ar ieškoti lengviau randamų X-Coin‘ų telkinių, ar „kasti“ viename, bet pelningame telkinyje.

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 20-500 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Lėlių dirbtuvės

Lėlės vaizduoja žmones, gyvūnus ir įsivaizduojamas būtybes –  per jas net sudėtingiausios problemos gali būti papasakotos visiems suprantama kalba. Todėl siūlome išskirtinę renginio formą, kuri darbuotojus ne tik įtrauks į visą eilę smagių užduočių, bet ir įkvėps mąstyti apie Jums būdingas aktualijas.

„Lėlių dirbtuvėse“ Jūs visi kartu komandose iš ekologiškų medžiagų išrasite ir sumeistrausite  didžiules lėles – marionetes, kurios vaidins Jūsų sukurtame spektaklyje pasirinkta tema.

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 10-500 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Didžioji Odisėja

Vienas žmogus sunkiai perplauktų banguojantį vandenyną, tačiau esant puikiai komandai – jokios audros nebaisios! Nerkite į žaidimų, užduočių, komandinių užsiėmimų jūrą ir dalyvaukite itin originalioje – kartoninių laivų regatoje.

Komandos pasirenka dizainą, susirenka medžiagas, kurios šiaip nenaudojamos tokiems tikslams, ir, pasitelkusios kūrybiškumą bei individualius talentus sumeistrauja plaukimo priemonę, gebančią išsilaikyti vandens paviršiuje. Šios rungties pagalba dalyviai įsitikina, kaip neįmanoma tampa įmanoma vieningos komandos pastangų dėka.

Trukmė: 2 val. – visa diena
Dalyviai: 10-500 žm.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Aviatorius

Naudojantis išsamiais planais ir duotomis priemonėmis, komandos kuria lėktuvą, atitinkantį 1:4 realaus lėktuvo mastelį. Kai baigia konstruoti, dalyviai dekoruoja lėktuvą specialias lipdukais. Atlikus šias užduotis, komandos skirstosi pareigomis ir atsakomybėmis bei kuria strategiją, kurios pagalba galėtų lengvai įveikti kliūtis.

Varžybų metu komandos išrikiuoja savo lėktuvus ant pakilimo tako. Kaip ir „Red Bull“ oro lenktynėse, kad galėtų greitai įveikti kliūtis ir laimėti, komandoms prireikia greičio, tikslumo ir įgūdžių. Nugalėtojų komanda švenčia pergalę!

Trukmė: 2,5 val. – visa diena
Dalyviai: 20-200 žm.

Daugiau komandinių renginių programų rasite Catalyst Lietuva svetainėje

Catalyst Lietuva