Šiuolaikiniame versle kylančius iššūkius gali įveikti tik dinamiškos ir bendradarbiaujančios komandos, gebančios lanksčiai prisitaikyti prie kintančių aplinkybių. Tam reikalinga nuolatinė mokymosi kultūra, skatinanti naują mąstymą.

Komandos formavimo renginiai ir mokymai yra tinkamas būdas užtikrinti darną ir įgalinti efektyvesnį darbą tarp komandos narių, geriau pažinti vienas kitą, sustiprinti tarpusavio pasitikėjimą. Komandos ugdymo procesas būna sėkmingas tuomet, kai tarpusavyje dera originali įtraukianti forma, profesionalus mokymų fasilitavimas ir suteikiama ilgalaikė nauda dayviams:

  • Sukuriamas išliekantis pokytis santykiuose, procesuose arba/ir komandos mikroklimate
  • Numatomas naudingo patyrimo pritaikymas realiame darbe
  • Formuojami nauji gebėjimai, padedantys efektyviau dirbti
  • Komandos mokymasis – tai aktyvus patyriminis procesas, gyvos diskusijos ir gilios refleksijos viską apjungiant žaismingu lengvumu, tad geros emocijos ir motyvacija – būtinos kaip šalutinis efektas.

Įtraukiančios veiklos leidžia dalyviams ugdyti svarbias kompetencijas: tarpusavio komunikaciją ir susitarimus, tikslų (pa)siekimą, lyderystę ir asmeninės atsakomybės prisiėmimą, kūrybiškumą bei empatiją.

#Reconnect2022 #KomandosBendrystė 

KOMANDOS FORMAVIMO ŽAIDIMAI

Synergyk

Synergyk

Synergyk meta komandoms iššūkį su dirbtinio intelekto varomomis užduotimis.

Safari

Safaris

Tai žaidimas su papildytos realybės technologijomis. Komandos ieško po miestą išsilaksčiusių gyvūnų ir turi saugiai juos grąžinti prieš pasibaigiant laikui.

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Aviatoriai

Komandų laukia ``aviaciniai`` išbandymai bei pagrindinė užduotis – sukonstruoti ir išmokti valdyti lėktuvą.

null

X-Coin karštinė

Vienas paslaptingas programuotojas siekė sukurti naują valiutą X-Coin, kuri būtų itin vertinga, atspari visiems ekonomikos faktoriams ir kurią galima „kasti“ tik tam tikrose vietose. Būkite komanda, iškasusi daugiausiai!

null

Food Truck festivalis

Tai kūrybinis, konstrukcinis, kulinarinis ir strateginis renginys - viskas viename!

Squad Game

Squad Game

Komandinis žaidimas, įkvėptas garsaus serialo, atskleidžiantis kiekvieno stiprybes ir stiprinantis komandos darbą. Laimi ne individualybės, laimi komanda!

null

The Infinite Loop Live

Žaidimo esmė - naviguojant tarp virtualaus ir realaus pasaulių išlaisvinti jaunuolį, įstrigusį kosminiame laive.

null

Everestas

Dvidešimties dienų ekspedicijos metu komandos turi vesti savo klientus iki pat Everesto viršūnės ir atgal, pakeliui atlikdamos įvairaus sudėtingumo užduotis, reikalaujančias loginio mąstymo, greičio ir ištvermės.

null

Didžioji Odisėja

Vienas žmogus sunkiai perplauktų banguojantį vandenyną, tačiau esant puikiai komandai – jokios audros nebaisios! Nerkite į žaidimų, užduočių, komandinių užsiėmimų jūrą ir dalyvaukite itin originalioje – kartoninių laivų regatoje.

Komandos formavimas

Formulė 1

Metas jūsų komandai įjungti aukščiausią pavarą ir įrodyti, kad galite įveikti ne tik kasdieninius iššūkius, bet ir Formulė 1 lenktynių trasą!

Komandos formavimo renginiai ir pramogos

Misija Marsas

Jau keletą dešimtmečių ieškoma būdų kaip nukeliauti iki Marso ir ten įkurti žmonių koloniją. Kelionė į Marsą – tai kažkas ypatingo ir reikalaujančio itin gero pasiruošimo. Būkite pirmieji ir atlikite šią neįtikėtiną misiją!

Situation Room

Situation Room

Inovatyvus žaidimas, kurio metu komandos sprendžia iššūkius ir padeda Specialiosioms pajėgoms įvykdyti nusikaltimo tyrimą.

null

iBuild

Dinamiška ir labai įtraukianti veikla, kuomet kiekviena komanda turi sukurti tikslią tam tikro modelio kopiją, nematant originalo.

Orkestras

Orkestras

Įspūdingas euforiją sukeliantis muzikinis iššūkis, verčiantis peržengti susikurtus barjerus - tapkite orkestru vos per 2 valandas!

null

Escape the Mob

Naudodamiesi įrankių komplektu ir specialia žaidimo programėle įtikinkite visus savo alibi, ieškokite įkalčių ir raskite pavogtus deimantus!

null

Tiltai

Pastatykite didžiausią visos komandos tiltą, pasitelkdami savo strateginį mąstymą, komunikacijos įgūdžius ir kūrybingumą!

null

Ištrūkti iš salos

Komandos atsiduria saloje. Paliktos likimo valioje, išsigelbėti gali tik davusios signalą pro šalį praplaukiančiam laivui. Kol laukia tokio šanso, jos turi prisitaikyti ir išgyventi.

null

Miesto kodas

„Iššifruokite“ ir pažinkite miestus, į pagalbą pasitelkę išmaniąsias technologijas. Naudodamosis telefonuose arba planšetiniuose kompiuteriuose esančia informacija komandos turi įveikti tam tikrą maršrutą ir uždirbti kuo daugiau taškų.

null

Labirintas

Komandos keliauja nuotykių kupinu maršrutu, siekdamos ištrūkti iš „virtualaus labirinto“. Apsiginklavę gyvybiškai svarbiais prietaisais ir įrankiais, dalyviai turi prasiskinti kelią pro daugybę žaidimo sektorių bei virtualių kontrolės punktų.

Crescendo

Crescendo

Įkvepianti ir vienijanti veikla, vos per vieną valandą suburianti komandą į styginių instrumentų orkestrą.

null

Beat the Box

Loginis žaidimas, kuriame pravers individualūs kiekvieno komandos nario įgūdžiai, nes tikslas – visiems kartu „nulaužti” kodą.

null

Grandininė reakcija

Grandininė reakcija simbolizuoja Jūsų komandos vienybę siekiant bendro tikslo, apjungia visus dalyvius, suteikia energijos ir padidina motyvaciją.

Mainų vėjai

Mainų vėjai

Derėkitės ir prekiaukite su kitomis komandomis - piratų įgulomis, kad uždirbtumėte kuo daugiau pinigų.

null

Discoverland

Sudalyvaukite kelionėje į atradimų pasaulį, kuriame „atradimais“ tampa tiek vietos, tiek keliavimo būdai, tiek nematyti kolegų talentai, tiek įgūdžiai, muzika, skoniai, spalvos ir stiprios emocijos.

null

Quickfire

Įtraukiantis loginių, fizinių ir kūrybinių iššūkių kupinas žaidimas-programėlė, kur didžiausias dėmesys skiriamas asmenybių skirtumams.

Daugiau komandinių renginių programų rasite Catalyst Lietuva svetainėje

Catalyst Lietuva