Vienas paslaptingas programuotojas siekė sukurti naują valiutą X-Coin, kuri būtų itin vertinga, atspari visiems ekonomikos faktoriams ir kurią galima „kasti“ tik tam tikrose vietose.

X-Coin karštinė – tai strateginis, loginis bei aktyvus orientacinis žaidimas, kurio metu dalyviai renka Coin‘us trijose kasyklose. Kiekviena kasykla skiriasi galimybėmis gauti Coin‘ų, todėl dalyviai turės gerai suplanuoti kurią aplankyti pirmą. Vienoje iš jų Coin‘ai randami greičiau, kitoje – jų daugiau, tad itin svarbu turėti strategiją ir nuspręsti, kaip išsidalinti darbus ir kur bėgti pirmiausia.

Pirmoje renginio dalyje vykstančių komandinių užduočių metu sukaupiamas „pradinis kapitalas“, kuris tampa startiniu įnašu X-Coin karštinės žaidime. Rastus ar uždirbtus Coin‘us mielai priima miesto bankas, tačiau senkant žaidimo laikui palūkanos mažėja. Nors greitis yra itin svarbus, loginis ir strateginis mąstymas šioje veikloje taip pat pravers, tad turtingesnis tampa tas, kuris gudresnis!

X-Coin karštinė yra labai praktiškas žaidimas, kuriame atrandama verslo informacijos valdymo, planavimo ir komunikacijos svarba. Tai puiki komandos formavimo ir ugdymo veikla, skirta visiems įmonės padaliniams.

X-Coin karštinė yra modifikuotas Aukso karštinės komandos ugdymo renginys, tačiau esmė ir pagrindinis tikslas liko nepakitęs.

Trukmė: 3 val. – visa diena

Dalyvių skaičius: 8 – 500

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Komandos formavimas
X-Coin karštinė
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS