Aviatoriai – į komandinį darbą orientuotas konstravimo renginys. Esame šio formato pionieriai ir siūlome Jums kokybišką originalą, o ne kopiją!

Naudojantis detaliais planais ir duotomis priemonėmis, komandos kuria lėktuvą, atitinkantį net 1:4 realaus lėktuvo mastelį! Kai baigia konstruoti, dalyviai dekoruoja lėktuvą specialiais lipdukais. Atlikus šias užduotis, komandos skirstosi pareigomis ir atsakomybėmis bei kuria strategiją, kurios pagalba galėtų lengvai įveikti kliūtis.

Varžybų metu komandos išrikiuoja savo lėktuvus ant pakilimo tako. Kaip ir „Red Bull“ oro lenktynėse, kad aviatoriai galėtų greitai įveikti kliūtis ir laimėti, komandoms prireikia greičio, tikslumo ir įgūdžių. Galiausiai, sukonstravus kokybišką lėktuvo kopiją ir finišavus, nugalėtojų komanda švenčia pergalę!

Programos metu taip pat praeisite įvairių „aviacinių“ užduočių seriją, kurios rezultatai nulems Jūsų startinę poziciją regatoje. Užduočių kiekis ir trukmė derinama pagal Jūsų lūkesčius. Jūsų lauks azarto ir užsidegimo kupina komandos ugdymo veikla su visa aviacijos atributika.

Programos video

Trukmė: 3 val. – visa diena

Dalyvių skaičius: 8 – 200

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Flat Out Aviator
Komandos formavimo renginiai ir pramogos
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS