Pupelė aplink pasaulį verslo simuliacijoje komandos atlieka kavos prekiautojų vaidmenį, užtikrindamos kavos tiekimo grandinę nuo gamintojo iki pardavimo vietos ir galiausiai iki išrankaus vartotojo. Komandos uždirba pinigus pirkdamos kavą iš tiekėjų, prekiaudamos su kitais sindikatais ir vėliau pelningai parduodamos kavos mišinius pirkėjui!

Nuo Kenijos iki Karibų jūros, nuo Brazilijos iki Borneo – norint sėkmingai dirbti kavos versle, reikia puikiai išmanyti rinką ir gerai dirbti, taip pat gebėti greitai reaguoti į nuolat besikeičiančias vartotojų tendencijas ir skonį.

Žaidimas vyksta trejus metus: komandos perka ir parduoda, kad gautų kuo didesnį atlygį. Laimi tas sindikatas, kuris trečiųjų metų pabaigoje turi daugiausiai pinigų.

Pupelė aplink pasaulį yra į verslo procesus orientuotas komandos ugdymo metodas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tokiems klausimams kaip trumpalaikė sėkmė ir ilgalaikė strategija, rizikos valdymas ir abiem pusėms naudingos derybos.

Šis verslo žaidimas buvo kruopščiai parengtas siekiant užtikrinti komandų bendradarbiavimą ir dalijimąsi informacija. Dalyviai susiduria su besikeičiančiomis rinkos sąlygomis, kuria tiekimo grandines ir tobulina savo supratimą apie klientų reikalavimus. Čia pabrėžiama informacijos rinkimo, prisitaikymo ir rinkų bei prekių vertės supratimo svarba.

Programos video

Trukmė: 1,5 – 2,5 val.

Dalyvių skaičius: 12 – 300

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Pupelė aplink pasaulį
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS