Labirintas yra varžybos, kuriose svarbiausia yra atsakomybė, komunikacija ir laiko valdymas. Komandos turi glaudžiai bendradarbiauti, pasitikėti, demonstruoti lyderystę, mokytis iš patirties ir kartu priimti staigius sprendimus tvyrant įtampai.

Šiais laikais pasaulį valdo internetas, mūsų gyvenimui įtaką daro naujausios technologijos: 2,2 milijardo mūsų planetos gyventojų yra priklausomi nuo kompiuterinių žaidimų. Mes net nepastebime, kaip nejučiomis esame patys įtraukti į virtualųjį pasaulį, į savotišką labirintą, iš kurio, atrodo, ištrūkti neįmanoma.

Komandos keliauja nuotykių kupinu maršrutu, siekdamos ištrūkti iš „virtualaus labirinto“ planšetiniame kompiuteryje. Apsiginklavę gyvybiškai svarbiais prietaisais ir įrankiais, dalyviai turi prasiskinti kelią pro daugybę žaidimo sektorių bei virtualių kontrolės punktų. Komandoms lenktyniaujant realiame pasaulyje ir pasiekus tam tikrus punktus, planšetėje atsiranda galvosūkiai bei mįslės, kurias įveikus atidaromi slapti alternatyvūs maršrutai, padedantys greičiau pasiekti finišą!

Labirintas komandos ugdymo veiklos maršrutas gali būti sukurtas bet kuriame mieste, sodyboje ar tiesiog atviroje teritorijoje.

Programos video

Trukmė: 2,5 val. – visa diena

Dalyvių skaičius: 8 – 200

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Labirintas
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS