Grandininė reakcija simbolizuoja Jūsų komandos vienybę siekiant bendro tikslo, apjungia visus dalyvius, suteikia energijos ir padidina motyvaciją kūrybiškai mąstyti ir našiau dirbti.

Naudodamos žaidimo lentą ir detalias žaidimo korteles, komandos aptaria grandininės reakcijos principą, pasidalina žiniomis su kitomis komandomis, tada kuria planą, konstruoja įrenginius ir juos tobulina. Pagaminus po paprastą konstrukciją, komandos sujungia jas vieną su kita, taip sukurdamos ilgą vientisą grandinę. Po keleto bandymų, įsitikinus, jog sistema veikia be priekaištų, visų pasimėgavimui startuoja grandininė reakcija!

Komandos formavimo veikloje Grandininė reakcija svarbūs puikūs projektų ir išteklių valdymo įgūdžiai bei dėmesys detalėms. Sėkmė aplanko tas komandas, kurios prieš konstravimą išnagrinėja savo pradinį planą ir atitinkamai jį koreguoja. Bandymų metu komandos išmoksta atkaklumo ir, nepaisant kliūčių, siekia preciziškumo.

Rinkitės komandos formavimo ir ugdymo veiklą, leidžiančią kolegoms bendradarbiauti, spręsti problemas kartu ir naujai pažvelgti į savo komandą. Prasmingos patirtys, padedančios komandai augti, ilgai liks kolegų galvose ir širdyse.

Programos video

Trukmė: 2,5 val. – visa diena

Dalyvių skaičius: 8 – 300

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Grandininė reakcija
Grandininė reakcija_1
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS