The Infinite Loop yra į „lean“ sistemą orientuotas žaidybinis metodas, grindžiamas bendradarbiavimu ir efektyvia komunikacija realiuoju laiku.

Programišių komanda sušaukiama slaptai misijai: naktį prieš, jaunuolis, nusipirkęs virtualios realybės įrangą iš įtartinos įmonės, netikėtai buvo fiziškai įtrauktas į virtualų žaidimo pasaulį.

Komandos misija – naviguojant tarp virtualaus ir realaus pasaulių, ieškoti užuominų ir padėti jaunuoliui sugrįžti į realybę. Vienu metu tik vienas iš komandos narių gali naudotis virtualios realybės akiniais ir apibūdinti tai, ką mato, kol kiti stengiasi atrasti sprendimus ir atrakinti visas duris. Kuo tiksliau virtualiame pasaulyje esantis komandos dalyvis apibūdina galvosūkį, tuo greičiau kiti žaidėjai realiame pasaulyje gali jam padėti rasti teisingą sprendimą.

Kai atrodo, jog iššūkis įveiktas – komandos atsiduria antrame lygyje ir privalo iš naujo pereiti visus kambarius, tik su sudėtingesniais galvosūkiais. Finalinė The Infinite Loop užduotis yra pati sudėtingiausia ir tik ją įveikusios komandos išlaisvins jaunuolį iš virtualaus pasaulio.

Laikas tiksi, įtampa kyla, tad užduotis reikia spręsti greitai ir efektyviai! Tik komandinis darbas, pasitikėjimas ir glaudi komunikacija užtikrins komandos sėkmę.

Dar galime pasiūlyti The Infinite Loop žaidybinio metodo versiją nuotoliniu būdu dirbančioms komandoms!

Žaidimo video

Trukmė: 2–2,5 val.

Dalyvių skaičius: 4–300

Žaidimas sukurtas kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių programų tinklu Catalyst Global.

PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS