Komandos atsiduria saloje. Paliktos likimo valioje, išsigelbėti gali tik davusios signalą pro šalį praplaukiančiam laivui. Kol laukia tokio šanso, jos turi prisitaikyti ir išgyventi. Patikėkite, ištrūkti iš salos tikrai įmanoma.

Planšetiniame kompiuteryje pavaizduota sala padalinta į devynias zonas. Kiekvienoje zonoje komandų laukia visa serija iššūkių, patikrinančių skirtingus išlikimo įgūdžius, susijusius su vandeniu, oro sąlygomis, pirmąja pagalba, pastogės statymu, signalizavimu ir kita. Į krantą išplaukę daiktai gali padėti komandai sėkmingai įveikti iššūkius.

Įgyti žinių apie kiekvieną iš išgyvenimo aspektų yra gyvybiškai svarbu. Praleidus per daug laiko vienoje zonoje – nepakaks laiko kitoje. Negalint skirti pakankamai laiko zonoms, jose dalyviai negaus reikiamą žinių kiekį išgyvenimui. Palikus zoną, į ją sugrįžti nebegalima, tad laiko planavimas šiame renginyje yra ypatingas svarbus.

Galiausiai komandos išsiaiškina, kada ir koks laivas plauks pro šalį. Sėkmingai iššūkius įveikusios komandos išsigelbėja, o laimi surinkusios daugiausiai taškų.

Komandos formavimo renginys Ištrūkti iš salos – puiki priemonė išbandyti savo komandos galimybes priimti bendrus sprendimus, komandinio darbo strategijas ir procese pasimokyti iš klaidų. Norint išgyventi saloje, reikia aktyviai bendrauti ir efektyviai dirbti komandoje, tad pirmyn!

Trukmė: 2,5 val. – visa diena

Dalyvių skaičius: 8 – 200

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Escape the Island_1
Arm sling.ai
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS