Esame šio formato pionieriai ir siūlome Jums kokybišką originalą, o ne kopiją!

Metas Jūsų komandai įjungti aukščiausią pavarą ir įrodyti, kad galite įveikti ne tik kasdieninius iššūkius, bet ir Formulė 1 lenktynių trasą! Formulė 1 yra formatas, leisiantis Jums išbandyti savo komandos darną, kūrybingumą ir efektyvumą! Lenktyninio bolido konstravimas reikalauja daug pastangų, o sėkmei užtikrinti reikia visų komandos narių dalyvavimo. Tačiau Jums teks ne tik sukonstruoti realaus dydžio lenktyninį bolidą ar sudalyvauti lenktynėse, bet ir įrodyti, kad galite atlikti užduotis itin riboto laiko sąlygomis.

Jūsų lauks tikri lenktynininkų šalmai, sportinė apranga, šachmatinė vėliava ir kita lenktynėms būdinga atributika! Programos metu taip pat praeisite kvalifikacinių užduočių seriją, kurios rezultatai nulems Jūsų startinę poziciją lenktynėse. Užduočių kiekis ir trukmė derinama pagal Jūsų lūkesčius.

Formulė 1 – tai naujos taisyklės, nauji standartai ir naujos galimybės. Tad nerkite į lenktynių sūkurį, kur individualios kompetencijos susijungs vienam tikslui ir vieningai idėjai!

Programos video

Trukmė: 3 val. – visa diena

Dalyvių skaičius: 8 – 250

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Komandos formavimas
Formulė 1
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS