Global Festival Game

Global Festival Game – renginio formatas, kuriame komandos su žaidimui skirta programėle vyksta į vasaros muzikos festivalį. Grupė kolegų patenka į festivalio teritoriją su 7 scenomis, skirtomis įvairiems muzikos žanrams. Komandų tikslas – aplankyti jas visas. Priartėjus prie pažymėtos zonos, programėlėje atsiranda įvairios užduotys, kurias komandoms reikia įveikti.

Komandos sprendžia galvosūkius, tikrina faktus, daro temines nuotraukas bei vaizdo įrašus ir už tai gauna taškus. Kiekvienoje festivalio scenoje galima paskirti užduotis tam tikriems komandos nariams, todėl kiekvienas dalyvis gauna šansą parodyti ir panaudoti savo stipriąsias savybes vardan komandos. Žaidime testuojama ir komandos dinamika – ribotas laikas bei resursai verčia pasitelkti kūrybiškumą ir ieškoti įvairių sprendimų. Laimi ta komanda, kuri žaidimo gale surinkusi daugiausiai taškų.

Global Festival Game yra ledų laužymo priemonė, leidžianti žmonėms susipažinti su kolegomis ir užmegzti ryšį. Veikla skirta tam, kad žmonės bendrautų tarpusavyje per muziką ir komandinį darbą.

Trukmė: 2 – 3 val.

Dalyvių skaičius: 30 – neribotai

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Global Festival Game
Global Festival Game
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS