Mainų vėjai

Mainų vėjai komandos ugdymo veikloje kiekviena komanda, piratų laivo įgula, atplaukia su grobio pilnu laivu. Jų tikslas – kuo daugiau parduoti ir surinkti kuo daugiau turtų, mezgant pažintis su kitais uosto prekeiviais bei klasta ir apgaule išviliojant kuo daugiau svarbios informacijos apie rinką.

Žaidimas susideda iš keturių ciklų – ketverių metų. Komandų ryšiai kaskart stiprėja, prekyba auga, verslai plečiasi. Verslo žaidimui spalvų suteikia naudojamas rekvizitas – kardai, akies raiščiai ir skarelės, tačiau tai tikrai nėra tik šėlionės!

Mainų vėjai yra neįtikėtinai universalus žaidybinis metodas, greitai prikaustantis dalyvių dėmesį ir visada sukuriantis labai gyvą atmosferą. Šis žaidimas yra apie pasitikėjimo stiprinimą santykiuose su klientais ir konkurencinę aplinką, kurioje, siekiant pelno, reikia mokėti bendradarbiauti su kitomis komandomis.

Ši veikla bus smagi tiems, kuriems labiausiai sekasi, o sėkmė priklauso nuo strategijos ir derybų, žvalgybos bei ryšių užmezgimo įgūdžių. Tad pirmyn, piratai!

Programos video

Trukmė: 1,5–2 val.

Dalyvių skaičius: 24–240

Programa sukurta kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių renginių tinklu Catalyst Global.

Mainų vėjai
Mainų vėjai
PASITEIRAUKITE DĖL PROGRAMOS