Sparčiai temsta. Takas, kuriuo žengiate, pamažu išnyksta. Kur eiti toliau? Tolumoje pasimato švytintis namas. Iš namo rūsio sklinda šiurpi hipnotizuojanti melodija, tačiau prieinate arčiau. Savaime atsiveria metaliniai varteliai, kraupiai girgždėdamos atsidaro durys – tai kvietimas užeiti. Vos peržengiate slenkstį, durys užsitrenkia. Patekote į spąstus.

Jūsų komanda užstrigo vaiduoklių name ir privalo išsigelbėti. Pasirodo, jog vienas iš komandos narių geba komunikuoti su dvasiomis – tai padės išspręsti namo gyventojų paruoštus loginius iššūkius. Laikrodis tiksi. Reikės daug drąsos ir pastabumo ieškant užuominų kiekviename kambaryje bei aiškios komunikacijos tarpusavyje. Pereikite visus kambarius ir pabėkite iš vaiduoklių namo kartu!

„Vaiduoklių namas“ sukurtas specialiai tam, kad stiprintų drąsą komandose. Žaidimo eigoje komandos nariai turi dirbti kartu, vertindami kiekvieno indėlį, aktyviai išsakydami ir išklausydami idėjas, diskutuodami.

Žaidimo video

Trukmė: 1,5-2 val.

Dalyvių skaičius: 4 – 600

 

Visa žaidimo sesija yra moderuojama. Renginio pradžioje skiriamas dėmesys geresniam dalyvių susipažinimui, pabaigoje vyksta aptarimas, komandų pasidalinimas įžvalgomis.

Žaidimas sukurtas kartu su tarptautiniais partneriais – didžiausiu komandinių programų tinklu Catalyst Global.

Gghost woman in the abandoned house
Vaiduoklių namas_1
UŽSISAKYKITE ŽAIDIMO DEMO